Hakkımızda

Geleceğe olumlulukla bakan bir işletme olarak, inovatif düşünce yapısını ve teknolojiyi planlayan bir yapıda olan Yeni Anadolu Madencilik ve Teknolojileri A. Ş., Türkiye’de 14 bölgede yeraltı kaynaklarını çıkarmaktadır. Ayrıca teknolojiyi merkez tutarak madencilik sektörünün gelişimini sağlamaktadır.

Misyon

Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, verim ve ihtiyaç odaklı çalışan Yeni Anadolu Madencilik ve Teknolojileri A. Ş., Türkiye’nin gelişimi için çalışır. Çalışma yöntemlerini araştırıp geliştirerek daha da ön plana çalışmayı hedefler. Yenilikçi çözümler sunarak, katma değeri yüksek üretim yapar. Türkiye’nin kaynaklarındaki dışa bağımlılığı azaltmak için çalışır. Marka değerini yükselterek, Türk Milleti’ne gurur veren bir işletme olma yolunda ilerler.

Vizyon

Gelişimini sürdürülebilir hale getirerek inovatif, teknolojik güçlenmeyi sağlamak. Paydaşlarına, ortaklarına, Türkiye’ye katma değer sağlamak. İnsana ve çevreye duyarlı olmak.

14 Maden sahası, teknolojik gelişimlerin takibi, deneyimi ve eğitime verdiği önemle; Türkiye’nin en önemli madencilik işletmelerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.
İNSANA ODAK

İnsana verdiğimiz önemle büyüneceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle eğitim ve gelişim konusunda insan odaklıyız.

İNOVASYON

Teknolojik inovasyonun verimliliğe odaklı yapısından yararlanarak gelişime önem veriyoruz.

VERİMLİ ÜRETİM

Deneyimimizle ve daha da uzmanlaşarak verimliliğimizi arttırmayı hedefliyoruz.